Teknoloji

ARK: Survival Ascised Steam’de Yayınlandı: 1.100 TL

 
Yayıncı ve geliştirici Studio Wildcard, dinozor temalı hayatta kalma oyunu ARK: Survival Ascending’in artık Steam üzerinden PC için Erken Erişime sunulduğunu duyurdu. Oyun, ARK: Survival Evolved’in yeniden yapımıdır ve Unreal Engine 5’i temel almaktadır.
 
Şu anda Erken Erişimde %100 indirimli olarak satışa sunulan yapımın Avrupa fiyatı 40,49 dolar, Türkiye fiyatı ise 1.134,00 TL. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları kasım ayında geliyor.
 
Konsol sürümlerinde gecikmeler yaşanıyor
 
 
 
PlayStation 5 ve Xbox Serisi versiyonlarının başlangıçta PC ile birlikte piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Ancak geliştirme ekibi, oyunun çok oyunculu versiyonunda konsol tarafında kritik kusurların bulunduğunu belirtti. Bu yanılgıların üstesinden gelmek için bu yayınlar Kasım ayına ertelendi.
 
ARK: Survival Ascished’in Erken Erişim sürümü, oyunun ilk resmi haritası olan “The Island”ın yanı sıra resmi mod desteğini de içeriyor. ARK: Survival Evolved’ın tüm genişletme paketleri/dünyaları ve daha fazlasının, Erken Erişim döneminde yeni güncellemeler halinde oyunculara sunulması amaçlanıyor. Erken Erişimin 2024 yılı sonuna kadar devam etmesi planlanıyor.
 
yeni fragman
 
 

susuz-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu